Trabzonspor iki ismi KAP’a Bildirdi!

0
35

Trabzonspor’da sıcak saatler yaşandı.. Dün anlaşma sağladıkları iki isimle resmi sözleşme imzalandı.. Sağlık kontrollerinden geçen Kamil Ahmet Börekçi ile Theo Bongonda Mbul’Ofeko Batombo ile sözleşme imzalandı.. KAP’a açıklama yapan Trabzonspor şu ifadeleri kullandı..

Sol açıkta büyük beklentilerle transfer edilen Bongonda için; “Profesyonel futbolcu Theo Bongonda Mbul’Ofeko Batombo’nun kulübümüze geçici transferi konusunda, Real Club Celta de Vigo SAD ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır” denildi.

Sözleşmesi sona eren ve bonservissiz transfer edilen Kamil Ahmet Çörekçi için; “Serbest statüdeki profesyonel futbolcu Kamil Ahmet Çörekçi’nin Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır” denildi.

Trabzonspor’da transfer çalışmaları devam ediyor.. Özellikle forvet ve savunmaya çok kritik isimlerin transfer edileceği gelen bilgiler arasında. Ersun Yanal’ın savunmanın göbeğine bir oyuncu istediği belirtiliyor. Forvette ise bir türlü istediğini bulamayan Yanal farklı tarzda bir golcü arıyor.

CEVAP VER