M. Başakşehir Transfer Günlüğü 15.06.2017

0
61

Tunay Torun Başakşehir’de

Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanan Başakşehir’de transfer devam ediyor.. Elia’dan sonra Tunay Torun da Başakşehir’de. Trabzonspor ve Galatasaray’ın transferde kızıştığı Kasımpaşa’nın yıldızı Tunay Torun, Radyospor’da “Spor Kazanı” programında Özgür Sancar’a konuk oldu.

Tunay Torun, Programda Özgür Sancar’a açıklamasında; “”Şu an Almanya’da arkadaşlarımla tatildeyim. Tatil çok güzel geçiyor. 3.5 sene Kasımpaşa forması giydim ve çok severek taşıdım bu formayı. Kasımpaşa ile 3.5 yıllık sözleşmem bitti ve ben kendi adıma bu 3.5 senenin çok iyi geçtiğini düşünüyorum. Ben şu an Hamburg’ta tatildeyim. Arkadaşlarımla ve ailemle zaman geçiriyorum. Büyük ihtimalle kariyerime Türkiye’de devam edeceğim ama yurt dışından da görüşmeler sürüyor.

Her oyuncunun isteği oynayabileceği bir takıma gitmektir. Benim isteğim de bu yönde. Devre arasında büyük takımlardan gelen teklifler hakkında benim net bir bilgim yok. Bu konuyu Kasımpaşa yönetimine sormak gerekir.”

Yusuf Erdoğan Başakşehir’e Doğru!

Yusuf Erdoğan, Trabzonspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen Kulübüyle ayrılma noktasına geldi. Yusuf Erdoğan’ın, Fenerbahçe maçı sonrası Menajeri ile görüşeceği kaydedildi.

Bordo Mavili Yönetim, Başakşehir’in Yusuf Erdoğan ısrarı konusunda Visca ile Bonservisinin alınması için bir miktar para önereceği ve bu konuda ısrarcı olması muhtemel.

CEVAP VER