Galatasaray İki Yıldız İle Anlaştı! Belhanda & Gomis!

0
474

Galatasaray’da transferde sıcak gelişmeler oluyor. Galatasaray iki yıldız ile anlaşma sağladı.. Forvet ve orta saha için iki yıldız isim Galatasaray’a geliyor.. Fransız golcü Gomis ile birlikte bir dönem Fenerbahçe’nin de gözdesi olan Belhanda artık Aslan diyebiliriz.

Belhanda Bombası!
Galatasaray’da Belhanda sürprizi yaşanıyor. Yıldız isim Galatasaray ile anlaşmaya vardı.. 9 milyon euro isteyen Dinamo Kiev ile son pazarlık yapıldı ve 7.5 Milyon Euro’da anlaşma sağlandı.. Galatasaray transferde çok ısrarcı olduğunu gösterdi ve yıldız oyuncuyu İstanbul’a getiriyor. Bir dönem Aykut Kocaman’ın da çok istediği yıldız oyuncu artık Galatasaray’da..

Gomis Sağlık Kontrolünden Geçti!
Galatasaray’ın forvette istediği Gomis ile her konuda anlaşma sağlandı.. Galatasaray yöneticisi Caner Ergün, Paris’te yıldız oyuncuyu sağlık kontrolünden geçirdi.. Swansea ile yapılan anlaşma sonunda oyuncu ile de anlaşma sağlandı. Artık son nokta Gomis’in İstanbul’a gelişi.. Yıldız transferlerini üst üste yapan Galatasaray’da bu ay sonuna doğru imza şov bekleniyor.

Belhanda ve Gomis’in gelecek hafta İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Galatasaray transfer haberleri her gün sitemizde güncel olarak verilmektedir.

CEVAP VER