Fenerbahçe’de Yeni Hedef Ever Banega!

0
88

Fenerbahçe orta saha transferi için yelpazeyi genişletiyor.. Fenerbahçe’de ilk hedef Moutinho.. Ancak Monaco ile çok başarılı bir sezon geçiren yıldız ismin transferi kolay görünmüyor. Bu nedenle alternatifler de artıyor.. Fenerbahçe’nin son gözdesi Arjantinli yıldız Ever Banega.. İnter’de kadronun zengin olması ve teknik direktör değişikliğinin gelmesi ile durumu belirsiniz olan Banega için girişimler devam ediyor.

İnter kısa süre önce Spalleti’yi takımın başına getirdi. Spalleti de kadrosunu oluşturuyor. Banega’nın durumu belirsiz. Orta sahada bir çok yıldızla forma mücadelesi veriyor. Fenerbahçe kombineleri patlatmak istiyor. Bu nedenle yıldız isimleri kadroya katmak istiyor. İnter forması ile başarılı bir sezon geçiren 10 numara için kesenin ağzı açıldı. Aziz Yıldırım takıma katkısı yüksek olacaksa alalım dediği ifade ediliyor.

2019 sezonunda sözleşmesi bitecek olan 28 yaşındaki yıldız oyuncu için Tigres de devrede.. Meksika temsilcisi orta sahada tüm yetkiyi ona vermeyi hedefliyor. Ancak Fenerbahçe’nin ismi çok daha ağır basıyor.

CEVAP VER