Beşiktaş’a TANK geldi! TİTİ Beşiktaş’ta!

0
127

Beşiktaş’ta savunmaya sürpriz isim alındı.. Beşiktaş’ta savunmanın göbeğinde sorun var.. Özellikle Marcelo’nun Lyon’a doğru yol alması ile birlikte göbekte oluşacak boşluğu doldurma adına hamleler yapılıyor.. Kasımpaşa’da çok iyi bir sezon geçiren Titi ile anlaşma sağlandı. Sözleşmesi biten ve bonservisi elinde olan Titi’ye teklif edilen sözleşmenin ayrıntıları da gün yüzüne çıktı.

Sözleşmesi biten Titi’ye 500 bin euro imza parası verilecek. 3 senelik imza atacak Titi, yıllık 1 milyon 250 bin euro alacak.. 29 yaşındaki Sambacı için Şenol Güneş onayı verdi. Güçlü yapısı, hava toplarındaki başarısı ve pozisyon alma konusundaki ön görüsü ile dikkatleri çeken Titi için iyi bir alternatif gözüyle bakılıyor. Geçen sezon 33 maçta forma giyen Titi tam 6 gol attı.. Yan toplardaki başarısını hücumda da değerlendiren Titi göz dolduruyor.

MİTROVİC GÖNDERİLİYOR

Şenol Güneş’in hala savunmanın göbeğine bir transfer daha istediği gelen bilgiler arasında.. Geçen sezon devre arasında 4.2 Milyon Euro’ya transfer edilen Mitrovic’i göndermek isteyen Güneş’in Atınç ve Ersan’ı kiralamak istediği de ifade ediliyor.

CEVAP VER