Beşiktaş’a Barcelona’dan Yeni Transfer Geliyor!

0
251

Beşiktaş’ta Barcelona aşkı bitmiyor.. Geçtiğimiz sezon Barcelona’dan Adriano’yu transfer eden Beşiktaş 2017-18 sezonunda da bir transfer daha istiyor.. Barcelona ile pazarlık halinde olan Beşiktaş’ta bu sefer hedefte Vermaelen var! Savunmaya takviye yapmak isteyen Şenol Güneş tecrübe de istiyor! Adriano’dan maksimum katkı alan tecrübeli teknik direktör Vermaelen’de ısrarcı..

Beşiktaş’ta savunmadan Marcelo’nun takımdan ayrılma olasılığı çok yüksek.. Lyon çok ciddi rakamlarla kulübün kapısını çalıyor. Fikret Orman fiyat arttırmak için pazarlığı ağırdan alıyor. Ancak büyük ihtimalle Marcelo gelecek sezon Beşiktaş forması giymeyecek.. Marcelo’nun açığını kapatmak için de Barcelona’dan Vermaelen ismi öne çıktı.. Adriano’nun da referansı ile yıldız isim gündeme geldi. Kiralık olarak yine transfer bitirilmek isteniyor.  31 yaşındaki tecrübeli oyuncu için yeni hocası gönderilsin dedi! Valverde geldiği gibi Barcelona’dan gönderilecekler listesini hazırladı.. Bu lisede 1.83 boyundaki ”Terminatör” lakaplı Thomas Vermaelen de yer alıyor.

Beşiktaş gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde söz sahibi olmak için kaliteli kadro kurmak istiyor. Genç isimlerle tecrübeli isimleri bir arada tutmak isteyen Güneş, Barcelona ve Belçika Milli takım tecrübesi bulunan Vermaelen’de ısrarcı.. Transferin bu hafta netlik kazanması bekleniyor.

CEVAP VER