Aykut Kocaman Resmen Fenerbahçe’de!

0
32

Fenerbahçe’de yeniden Aykut Kocaman dönemi başladı.. Bugün yapılan KAP’a bildiri ile Aykut Kocaman ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu.. Aykut Kocaman geçtiğimiz sezon Konyaspor’da çok başarılı bir sezon geçirip Türkiye Kupası’nı kazanmıştı. Bildiğiniz üzere Aykut Kocaman, 2012-13 sezonu ardından Fenerbahçe’den ayrılmıştı..

Fenerbahçe anlaşmayı böyle duyurdu..
“1988-1996 yılları arasında futbol takımımızın formasını başarıyla terletmiş,  2010-2013 yılları arasında 1 lig ve 2 Türkiye Kupası zaferi ile birlikte UEFA Avrupa Ligi’nde yarı final sevincini camiamıza yaşatan takımımızın teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşmaya varılmıştır.

Geçtiğimiz yıl Atiker Konyaspor’un teknik direktörlüğünü yürüten Sayın Aykut Kocaman ve ekibi ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Camiamızın yetiştirdiği önemli bir değer olan Sayın Aykut Kocaman’a yuvana ‘hoş geldin’ diyor, futbol takımımızın başında kendisine nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz.

Yeni teknik direktörümüz Sayın Aykut Kocaman’ın imza törenine dair detaylar ilerleyen günlerde duyurulacaktır. ”

Aykut Kocaman ile birlikte transferler de gelmeye başladı.. Valbuena’dan sonra Dirar da Fenerbahçe’de.. Kanat transferlerinin ardından orta saha ve forvete de kaliteli bir isim alınacağı ifade edildi.

CEVAP VER