Aboubakar Fransa’ya Mı Gidiyor?

0
61

Beşiktaş’ta Aboubakar çıkmazı yaşanıyor.. Bonservisi Porto’da olan oyuncu için girişimler devam ediyor ancak Porto bonservis rakamını yükseltiyor.. Bunun üzerine Aboubakar transferi çıkmaza girdi. Porto da diğer teklifleri değerlendirmeye başladı.. Aboubakar’a ilk teklif Fransız ekibi Lorient’ten geldi. Bonservisinden pay alacak olan Lorient fırsatı değerlendirmek istiyor.. Aboubakar’ın Beşiktaş‘ta kalmak istediğini biliniyor.

Porto’nun Aboubakar’ın bonservis bedelinde indirim yapmaması işleri sıkıntıya soktu.. Bunun üzerine Beşiktaş’ta B planı devreye sokuldu.. Beşiktaş eğer Aboubakar’da sorun devam ederse Burak Yılmaz’ı kadroya katacak.. Şenol Güneş’in eski öğrencisi olan Burak Yılmaz için Güneş olumlu görüş bildirdi. Aboubakar için son teklifler sunulacak ve eğer transfer çözülemezse Burak Yılmaz büyük ihtimalle Beşiktaş forması giyecek.

Vincent Aboubakar bu sezon Beşiktaş’ta 38 maçta forma giydi ve 19 gol atmayı başardı.. İlk sezon için çok iyi rakamlara çıkan Aboubakar için Şenol Güneş takımda kalması yönünde görüş bildirdi. Bu nedenle Fikret Orman, Porto ile anlaşmanın yollarını arıyor.

CEVAP VER